Videosüsteemid


Videojälgimissüsteemid on tänapäeval kõige kiiremini arenev turvasüsteemide valdkond. Meie põhispetsialiteet on keeruliste videosüsteemide projekteerimine ja ehitus. Meie klientideks on suurtööstusettevõtted, kütuseterminaalid (sh plahvatusohtlikud keskkonnad) ja sadamad. Samuti pakume individuaalseid lahendusi nii eraklientidele kui ka väikeettevõtetele.
Asjatundlikult projekteeritud ja oskuslikult paigaldatud videovalvesüsteem on tõhus vahend turvalisuse tagamiseks.
Kaasaegne videovalvesüsteem on täisdigitaalse pilditöötlusega, mis tähendab kõrget pildikvaliteeti ning kadudeta videopildi salvestust ja edastust. Tänu tehnoloogia arengule pakub videovalvesüsteem erinevaid ja mugavaid lisafunktsioone, mis on realiseeritud tänu kaameratesse või serveri tarkvarasse sisseehitatud analüütikale:

auto numbrimärgi tuvastamine

kaubanduskeskuse klientide loendamine

objektile unustatud või objektilt ära võetud esemete automaatne avastamine

valvatava territooriumi “nutikas” valve

Enamik meie poolt paigaldatud süsteemidest on IP-põhised videovalvesüsteemid, mis on täisdigitaalsed ja kasutavad pildiedastuseks arvutivõrkude andmeside tehnoloogiat, mis muudab võimalikuks otsepildi ja salvestuse jälgimist kui ka opereerimist arvuti või nutitelefoni kaudu ükskõik kuskohast.
Pakume oma klientidele järgmiste erinevate tootjate kaameraid ja lahendusi: HikVision, Visar, Dahua, Infinity, Samsung, Panasonic, Luxriot, E-Vidence, Videotec. Samuti pakume integreeritud turvalahendusi ühelt maailma turuliidrilt Avigilon.